| c0pil1n a întrebat:

Am nevoie de ajutor va rog.
Joc league of legends si am observat ca atunci cand intru in meci imi stau fps-urile blocate intre 14-19.
Daca bag jocul in bara am observat ca merge in 200+
S-a inversat cumva, normal cand jocul este in bara ar trebui sa coboare fps-urile nu sa urce si invers.
Ce sa-i fac?

3 răspunsuri:
| Meme10Meme a răspuns:

Recomand sa te lasi daca vrei sa ai telefonul intact.

| diNNozo a răspuns:

Reinstall windows!

| LimitBreaker a răspuns:

A aparut asa dintr-o data? Daca da, incearca sa ii dai o reparare sau sa il reinstalezi. De asemenea poti incerca sa-l faci full screen nu bordless window, ca uneori full screen e mai stabil.
Dar repet, daca dintr-o data a inceput sa faca asa vezi sa nu se fi stricat de la un update si e nevoie sa ii dai sa se repare.
Alt sfat ar fi sa deschizi un program de monitorizare temperatura PC si sa vezi ca nu cumva sa se incalzeasca procesorul.
Task Manager - Performance si acolo vezi temperatura la CPU in caz ca nu ai fan speed sau alt program de monitorizat temp.