| andutzu010 a întrebat:

De ceva vreme am probleme cu league of legends! Am inceput sa am lagg in joc si nu e de la net pingul nu trece de 45.Am incercat si cu game booster, am reinstalat windowsul, si am toate driverele updatate.Inainte aveam 120 fps acum daca am 35 e bine.PC-nVidia GTX 550 Ti 2GB 4GB RAM DDR3 E5700 3.00GHZ DUAL-Core ar trebui sa imi mearga perfectstraight face

1 răspuns:
| Kankuzu a răspuns:

Salut.iti spun eu care e problema... am avut si eu probleme din astea.
Trebuie in primul rand sa ai un net foarte bun peste 54 Mbs pe sec.
2.Si cred ca e ultimul. Am citit ca ti-ai reinstalat sis de operare... trebuie sa incerci sa joci mai mult timp cu lag, pentru ca dupa ce te joci o sa mearga mai bine.Trebuie calculatorul sau leptopul tau sa se obisnuiasca cu asta.(la fel ca la papucii noi, 2-3 sap nu joci football sau intrii in apa cu ei ca sa tina mai mul si sa fie mai comozi) asa e si cu calculaorul...Bafta si numa bine