| OtravaDulce a întrebat:

Salut, de ceva vreme ma strofoc sa deschid un server de SA-MP al meu.

Am downloadat SA-MP 0.3z Windows Server intru in server.cfg, fac modificarile necesare si dau sa pornesc serverul. Nici o eroare, nimic.

Intru pe ip-adress.com, iau ip-ul meu il bag in sa-mp si adaug portul (:7777) dar nu merge. (Retrieving info...) si numele pus de mine la servar.

eroare cea scrisa mai sus (Retrieving info...)

Players: 0 / 0

Ping: 9999

Mode:

Map

Precizez am internet de la romtelecom(clicknet) prin WiFi, router HG655b.

DAU FUNDY

DAU FUNDY pentru un raspuns care sa imi dea rezolvarea la (Retrieving info...)., ori ce raspuns poate ma ajuta doar sa fie la subiect.

1 răspuns:
| TelekomRO a răspuns:

Va recomandam sa apelati serviciul Asistenta PC 0903.903.903, modalitatea de tarifare pentru acesta fiind descrisa aici: http://www.romtelecom.ro/asistenta/asistenta-0903903903