| IoanaPwP a întrebat:

De ceva zile nu mai pot intra pe facebook imi spune ca e din motive de securitate si mi-am facut facebook nou. Acum vreau sa imi sterg facebook-ul vechi dar, nu pot sa intru pe el. Se poate sterge daca nu intri pe el? thinking P.S. Va rog repede! Si dau funda. :* Multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca varianta asta -> AccountKiller este un site web care ne poate ajuta ca sa ne stergem contul nostru de pe Skype, Facebook, Windows Live, Twitter, Hotmail, MSN Messenger si Gmail Habbo, iTunes. Intra aici http://www.accountkiller.com/en/ click pe casuta de la care vrei sa-ti stergi contul ->urmeaza pasii.