| re1111 a întrebat:

De curand am castigat un gift code pentru minecraft. L-am bagat si ma jucam pe servere care cereau minecraft premium. Dimineata contul numai era premium..., am schimbat email parola etc si nimic.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| DumpyDuck a răspuns:

Probabil.Se pare ca e un gift code.Probabil ele iti dau membership pentru un anumit timp.Cumpara member separat sau cauta mai multe informatii pe Google. Funda? ^_^

2 răspunsuri:
| DumpyDuck a răspuns:

Buna! Probabil ti-a expirat membershipul sau trimite un email la un admin.

| re1111 explică (pentru DumpyDuck):

Ar fi posibil dar doar 2 saptamani?

| DumpyDuck a răspuns (pentru re1111):

Probabil.Se pare ca e un gift code.Probabil ele iti dau membership pentru un anumit timp.Cumpara member separat sau cauta mai multe informatii pe Google. Funda? ^_^