| TheWildKemzz a întrebat:

De curand, am cumparat jocul "Rust" de pe Steam.Este super,dar singura mea problema este ca : l-am setat sa ruleze pe placa video Nvidia,imi arata ca acest joc ruleaza pe Nvidia, dar Rust-ul se misca ca pe placa integrata.Am un laptop, cu
-Nvidia GeForce GT630M de 2GB
-Intel i5 de 2. 50GHz
-4GB Ram
Chiar nu stiu ce sa ii mai fac..Multumesc anticipat happy [Dau funda]

2 răspunsuri:
| TheWildKemzz explică:

ID-ul meu de Steam: withoutanytea|Theo

| MihaiSebastianXvMq a răspuns:

Din câte știu pe rust îți trebuie un laptop cu i7 (merge și cu i 5)și 16 sau 8 gb ram și țiai putea upgrada și placa video la un Nvidia geforce rtx 3050