| RobbyBubble a întrebat:

De curand am cumparat The Sims 3 seasons expansion pack, dar nu imi merge. Bag CDul in PC, imi porneste progamul, dar apoi imi da o eroare : "This product requires an installed copy of The Sims 3. Please install The Sims 3 before installing this product." Va rog mult imi puteti spune si mie ce e de facut pentru ca am dat bani pe CD si nu as vrea sa fi fost o risipa. Va rog daca puteti sa imi explicati mai detaliat. Dau FUNDA. Multumesc anticipat!winking

1 răspuns:
| HueyFreeman a răspuns:

Ai nevoie de jocul original pentru a-l instala. Ce ai cumparat tu este un expansion. Iti trebuie The Sims 3, jocul de baza.