| CosminGamer a întrebat:

Salut de curand am descarcat de pe net "Sniper Ghost Warrior 2 " si este arhivat si ca sa il dezarhivez imi cere o parola si nu stiu de unde e sa iau parola ca am incercat tot ce se poate si nu gasesc nu stiu va rog frumos ajutati-ma dau funda

1 răspuns:
| PapaRay a răspuns:

De obicei daca iti cere parola cand dezarhivezi ceva sunt sanse foarte mari ca acel ceva sa fie ori fake(adica sa nu fie jocul/filmul/programul dorit de tine) ori un mic virus.Te-as sfatui sa il stergi.