| messyalex a întrebat:

am descarcat si eu un joc, este arhivat si cand dau extract imi cere o parola...ma poate ajutata cineva? fundahappy cat mai repedewinking

6 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Cauti parola pe site care l-ai descarcat, incearca www.forumromaniainedit.tk,daca nu o gasesti, nu ai cum sal dezarhivezi

| messyalex explică (pentru SDC):

Si unde dau pe site -ul asta? ca nu gasesc nimic in legatura cu ce caut straight face

| messyalex explică (pentru SDC):

Jocul este fifa 2009

| messyalex explică (pentru SDC):

Enter password for the encrypted file ASA IMI APAREstraight face

| SDC a răspuns (pentru messyalex):

Mai bine il iei de pe un alt site.si e numai arhiva nu mai e inca un fisier langa ea?

| messyalex explică (pentru SDC):

Am rezolvat probleambig grin am descarcat alta fifa mersi pentru ajutor happy