| pickolo a întrebat:

Salut, de curand am dus laptopul la reparat. si cum inainte aveam o unitate mai veche. m-am gandit sa o faca sa mearga... intrebarea mea este: Pot instala Windows 7 pe un pc cu urmatoarea configuratie?: DELL OPTIPLEX SX280 INTEL 2. 8GHZ HT 512 MB RAM si un hdd de 40gb. nu vreau sa ma joc neaparat poate un youtube... un film o muzica ceva. [nu am decat windows 7 ultimate 32bit pe un stick] pana imi vine laptopul sa am ce face. dau funda!

Răspuns Câştigător
| Gabi675 a răspuns:

Da, o sa mearga windows 7 pe 32 bit, mai greut dar nu o sa observi numai atunci cand iti incarca firefoxu multe taburi..etc

| pickolo explică (pentru Gabi675):

Ok. am sa il instalez acum ruleaza windows xp dar merge foarte greu... nu am mai reinstalat windowsul de foarte mult timp avand laptopul. Il voi instala sper sa mearga bine. Ai FUNDA happy

1 răspuns: