| Denisa_Tabacu_1979 a întrebat:

De curand am luat un joc de pe net mai exact Mass Effect 3 . Problema care este cand montez imaginea cu demon tools imi apare o erroare . Daca as putea as pune poza aici dar nu stiu daca merge asa ca mai bine va scriu . Sus scrie " OriginInstaller.exe - Application Error " mai jos scrie " The application failed to initialize propely (oxc0000135). Click on Ok to terminate the application . Vreau sa stiu care este problema 1 problema din joc sau 2 problema cu windowsul . Va multumesc .

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Incerca sa iei iar jocul dar din alta sursa si vezi ce rezolvi

| DimaMD95 a răspuns:

Cred ca acolo ti s-a spus normal poate nu trebuie montat pin daemon tools dischideo pin winrar si acolo apasa pe setup poate trebuie de mai scos ceva din skidrown sau ckac din mapa cu joc

| Denisa_Tabacu_1979 explică (pentru DimaMD95):

Am incercat si asa aceeasi eroare.

| Denisa_Tabacu_1979 explică (pentru DimaMD95):

Nu merge. am incercat. acelasi lucru se intampla

| Denisa_Tabacu_1979 explică (pentru AlinKun):

O sa incerc si asta. Deci asta inseamna ca problema este din joc si nu din windows sau altceva. Ms pentru raspuns