| SalamanderMan a întrebat:

Salut, de curand m-am apucat de Dota 2... Am jucat mai multe jocuri MOBA, cum ar fi League Of Legends( 400-500 ore), joc si Smite, iar HOTS mi s-a parut decent dar nu prea pe gustul meu :/. As vrea sa-mi dati si mie niste sfaturi pentru un NOU jucator de Dota 2. Adica niste sfaturi pentru campioni, lane-uri, etc. Am 7 ore in Dota 2, pana acum am avut un scor "decent" cu Sven.

1 răspuns:
| MartyFTW a răspuns:

Si eu am jucat lol ca nemancatul dar si DOTA. Daca vrei pentru inceput incearca sniper(mid), tiny(bot), wrath king(top/mid). Daca mai vrei sfaturi adauga.ma pe steam:Marty.WTF(lvl 40). P.S. n.am mai jucat demult DOTA.