| salutfrate1111 a întrebat:

Stiti cumva niste jocuri MOBA? Gen league of legends, smite sau dota. Niste jocuri in afara de astea 3 si sa mearga pe un pc cat de cat slabut.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Strife, Defense of the ancients, Company of Heroes (seriile), și jocul vieții mele MOBA, care este bineînțeles favoritul meu, Freedom Force (partea întâi este decentă pentru jucat, iar partea a doua merită jucată 100%, dacă o joci nu vei regreta deloc). Baftă la joacăwinking!