| dragalasuul a întrebat:

Salut.De curand m-am hotarat sa iau CS:GO, si as vrea sa stiu daca e compatibil.Am un laptot cu 8 GB ram si processor:Intel Pentium CPU n23540 @2. 16GHz, de placa video nu stiu sa va zic.Ce ziceti? Se va misca bine?

2 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Placa video e cu siguranta una integrata, la ce procesor ai. La setari in CS GO ai la setari video o optiune, optimizare laptop sa dai activat. Ai sa il joci, dar nu cred ca o sa ai mai mult de 40 fps.

| dragalasuul explică:

Dar o sa se miste decent? adica fara lag, sa nu faca drop-frame-uri?