| neverwinter a întrebat:

De curand mi-am descarcat de pe net assassins creed 4 black flag.
L-am instalat corect, dar cand dau sa intru in el imi apare o imagine neagra si imi zice ca jocul s-a oprit din funciune si s-a inchis...
Vreo rezolvare la chestia asta?
Dau funda raspunsului ajutator

5 răspunsuri:
| koopman a răspuns:

Calculator necompatibil.

| neverwinter explică (pentru koopman):

Faza e ca daca incerc sa ma conectez in diferite moduri ( troubleshoot admin user etc) imi merge jocul...

| CoL00SaL a răspuns:

Incearca cu crack sau inlocuiestel cu o versiune mai buna de crack.Bafta!

| neverwinter explică (pentru CoL00SaL):

Am schimbat crack-ul de vreo 3 ori... app nu ar trebui sa imi apara inainte sa porneasca jocul o chestie de aia de la ubisoft care cauta versiunile noi ale jocului?

| Rosca_Stefan_1995 a răspuns:

Poate nu suporta placa video.