| shotza20 a întrebat:

de curand mi-am facut cont pe TPU si ma ajuta. cine ar putea sa ma ajute i-as fi foarte recunoscator. am nevoie de un keylogger pentru fifa 2014 ca sa pot sa joc online pe Origin. sau macar cineva sa imi dea un cod de origin. adresa: shotza20@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Bunocul a răspuns:

Keylogger nu este ceea ce crezi tu.
Ţie îţi trebuie un cod.

| PROAnswers a răspuns:

Nu o sa iti dea nimeni acel cod pentru ca este de unica folosinta.Keylogger este un hack care fura toate datele din pc si TPU nu incurajeaza pirateriawinking Funda?