| alex100Fifa16Uitat a întrebat:

Salut,TPU! Va rog mult am o intrebare si o sa-i fiu foarte recunoscator celui ce ma ajuta! Am uitat contul de origin si numai pot instala fifa 16 deoarece am creat un cont nou si cand am dat reedem zice ca a fost deja uitilizat pe celalalt cont. Cine ma poate ajuta primeste funda plus multumiri din inima! Bafta si sa nu faceti niciodata ce am facut eu

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Nu mai ai email? schimba parola recupereaza contul gandeste-te la ce conturi foloseai in trecut ( sanse sa iti aduci aminte sau sa nimeresti contul) altfel nu cred ca poti face ceva.

| alex100Fifa16Uitat explică (pentru EneCristian):

Mersi mult chiar m-ai ajutat, ai fundă big grin

1 răspuns: