| 3manu3l1234567 a întrebat:

Salut,de curand mi-am instalat si eu windows 8.1 si 2-3 zile mi-a mers fara probleme, acum cand vreau sa deschid vreo aplicatie intra 2 secunde in ia se incarca si ma da pe desktop.mentionez ca numai aplicatiile instalate din store sau care au venit preinstalate cu windowsul sad cele instalate de mine pe desktop merg happy

3 răspunsuri:
| AlinNeblea a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza ca windows-ul e prost crackerit... Se intampla deseori... Mai ales ca nu are mult de la aparitie, eu zis ca tii Windows 7 x64 bit pentru ca windows 8 are inca glitch-uri.

| Si_Cam_Atat_Mihai_1996 a răspuns:

Poftim ia de aici un link in care te invata cum sa iti activezi windows-ul, il descarci il instalezi si iti alegi sistemul de operare si dupa gata, sper ca te-am ajutat;) http://www.ask4pc.net/2013/11/download-windows-81-activator-kmspico.html

| 3manu3l1234567 explică (pentru Si_Cam_Atat_Mihai_1996):

Este activat si tot cu acest program dar tot degeaba sad