| Nutzuh a întrebat:

Salut, de mult timp incerc sa imi fac un stie de filme dar nu stiu cum, am incercat prin ucoz si alte platforme dar nu am destul spatiu sa uploadez filme.Am vazut site-uri facute cu ucoz si aveau sute de filme, cred ca, cu acel cod embed se pun filmele este un fel gen youtube link nu?
Vreau un site precum acesta http://www.onlinemoca.com/ nu neaparat la fel, nu am ce face in vacanta asta asa ca pot sa ma ocup de el non-stop si sa postez filme numai ca nu stiu cum.
Daca aveti vreun tutorial ceva scrieti-mi, ma prind repede.

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

La www.ucoz.ro stiu ca daca ai nevoie de mai mult spatiu, poti achizitiona pana la cativa Gb suplimentari... Insa, nu-ti recomand upload-ul de filme, pentru ca atata timp cat nu sunt creatii proprii, este ilegal. Toate site-urile de filme folosesc acel cod prin face fac trimitere catre un alt site unde se poate viziona.
Daca iti vei continua proiectul prin ucoz, poti sa apelez la utilizatorii de pe http://forum.ucoz.ro/forum/22 si poate gasesti acolo persoane interesate sa se implice in proiectul tau.
Succes!