| Unidev a întrebat:

Salutare la toti cine vrea sa faca cu mine un post de radio pe net dati add pe skype : cristi_20092
sau scrieti aici!
eu am foarte mare experienta in asta si eu ma ocup de radiou dar voi de site
si vreau sa il facem prin uCoz si eu nu ma pricep de loc in ucoz daca ma poate ajuta cineva ii voi fi recunoscator!
(ma numesc Cristi)

Răspuns Câştigător
| raidu2004 a răspuns:

Sal nu am skype dar m-ar interesa daca vrei sa vb pe mess idul este exact ca cel care il am aici.

| Unidev explică (pentru raidu2004):

Uite aici nici eu nu am mess dar deja nu mai vreau Radio acum am pus alta intrebare uitate daca nu iti este greu si poate facem ceva! Mersi

1 răspuns: