| Marius875 a întrebat:

Salut deci, astept cu nerabdare celebrul GTA 5 pe PC sunt convins ca o s-a meraga... dar cand apare pana acum s-a spus ca in 15.3. 2014 scria pe altex dar acum scrie 15.3. 2015 am mai citit cateva articole si s-a spus ca s-ar putea in 1-5 aprilie cel mult prin 10 aprilie dar daca e tot asa teapa.
Eu cred ca ar trebui sa apara macar ceva pe rock star games un anunt ca la inceputul lunii nu stiu dar. ce sunt cu videoruile astea? https://www.youtube.com/watch?v=A4mfwcug580 am vazut sute cu pe PC am descarcat si eu dar nu a mers... va rog un raspuns.

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Fake videos. Welcome to YouTube!
Sper si eu sa fie facut si pe PC, dar daca il fac, macar sa-l optimizeze bine, nu ca IV.Am vazut un video cu gameplay GTA V pe PC(tot fake)si nu isi misca mouse-ul, dar practic in joc si-l misca(e ciudat). Oricum, nu te lua dupa alea pentru ca sunt fake-uri.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Video-urile alea sint scamuri draga. Bine ai venit pe internetz! Celebrul GTA 5 la cum o taraganeaza sigur o sa fie iar un mare fail la lansarea pe PC cum a fost si 4. Ar face bine daca l-ar tine naibii pe console si sa il faca acolo bine.

| Marius875 explică (pentru KodrutZ):

Da stiu, e nasol gta 4 si pe PC dar si pe consola, + ca pe PC inca e mai bine ca mai potii pune un mod ceva, etc
Si pote ma insel sa nu dar cred ca se vor revansa, cu GTA 5 dar probelma e cand apare ca de 6 luni de zile tote magazinele zic ca luna viitore, asta ma deprima pe mine mi-am si adunat banii etc, dar cred ca daca mai pun ceva imi iau consola infine mersi pace.

| KodrutZ a răspuns (pentru Marius875):

Haha, consola e cea mai buna investitie. Un PS 4 si te-ai scos, ca ai o gasca de joace gratis excelente pentru PS4.

| Marius875 explică (pentru KodrutZ):

Adevarat o sa imi iau ps4 de paste dar nici pentru PS4 nu e scos crying
si am colegii care au xbox360 si tota ziua la scoala numa despre gta5 vorbesc si xbox360 nu are rost sa cumpar...

| KodrutZ a răspuns (pentru Marius875):

Da-l naibii, e un joc pentru ratati pina la urma. Sint atitea cu mult mai bune din orice punct de vedere.