| EmyJail999 a întrebat:

Deci eu descarc o fila si vreau sa se continue descarcarea altadata. Bun! Dupa cand dau pause si play o ia de la capat din nou! Cum pot remedia problema? Folosesc Mozilla firefox ultima versiune in romana!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai cum sa opresti descarcarea si sa o pornesti alta data daca descarci de pe linkuri directe! Nu este o problema si nu ai ce remedia! Site-ul de hosting care hosteaza fisierul pe care tu vrei sa-l descarci nu permite intreruperea descarcarii. Doar pe site-uri de utorr3nt poti intrerupe descarcarea. Repet : Nu ai ce remedia!