| tavy23 a întrebat:

Vreau sa imi instalez google chrome fiindca browserul pe care il folosesc acum( mozilla firefox) merge cam greu. Am downoaldat o versiune mai noua pentru mozilla dar nu s-a intamplat nimic.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Google chrome iti este chiar oferit cand accesezi google, la mine mozila e baza se misca ok, depinde si de configuratia pc-ului, mozilla e mai bun pentru extensii dar nu cred ca le folosesti asa ca ai de ales dintre chrome si opera pentru browsing

| tavy23 explică (pentru AlinKun):

Am citit pe TPU ca pentru a vizualiza videoclipuri pe youtube folosind chrome ai nevoie de Adobe reader 8 iar eu am instalat Adobe reader 9. E vreo diferenta?

| Ioandelasal a răspuns (pentru tavy23):

Adobe Reader este pentru citirea fisierelor in format.pdf.
Pentru vizionarea video este necesar Adobe Flash Player si Google Chrome il are incorporat. De altfel youtube apartine de firma Google, la fel ca motorul de cautare Google si browser-ul Google Chrome.

3 răspunsuri:
| passyon22 a răspuns:

Chrome e cel mai bun, clartongue