| AlexSamp32 a întrebat:

Deci ieri imi mergeau jocurile foarte bine dar astazi in orice joc imi mergea cu lag. Am dat toate pe low etc dar tot lag...Am dat o scanare cu antivirus si o curatare dar tot merge cu lag.
Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| TraSneL a răspuns:

Depinde,ce laptop ai, ce placa video are? Incearca sa faci un update la placa video, sau dezinstaleaza placa si o instalezi din nou. Poate sa fie si de la hard sa se fi dus si sa nu mai mearga la capacitatea normala.