| Drsss a întrebat:

Salut, despre cei care folosesc si stiu despre NVidia GeForce Now, mi-am bagat si eu datele acolo pentru beta, stie cineva in cat timp vine acel email pentru a mi-l da?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu e un "timp anume". Poate sa-ti vina imediat, poate sa-ti vina peste cateva zile/saptamani/luni, poate sa-ti vina "niciodata". Sunt multi factori ce influenteaza asta. Daca ei te vor, daca iti vor feedback-ul, vei primi invitatie.

1 răspuns:
| RobertRawr a răspuns:

Intre 7-9 luni