| BiiBiis a întrebat:

PLEASE HELP! :(( am luat azi un cablu ca sa vad filmele de pe calc pe tv si mi s-a dereglat placa video, nu stiu. deci se vede urat cu purici pe desktop ca in poza: http://i46.tinypic.com/24zeybp.jpg si filmele si jocurile se vad la fel de urat. ce ar trebui sa fac sa se vada normal ca inainte? :(( am nvidia geforce 8600 gt si chiar nu stiu ce sa ii mai fac... am reinstalat din nou driverul, am scos placa video si am bagat-o din nou si nimic! Please help :((Credeti ca trebuie sa cumpar alta? :( am incercat si toate setarile si la fel... maine imi vine comanda si la tableta grafica si nu pot sa o folosesc pentru ca se vede foarte urat in photoshop :((( mor de ciuda :-

1 răspuns:
| costymaximus a răspuns:

Incearca sa refaci din nou calculatorul, formatezi tot si reinstalezi cum a fost prima data.