| BdyBluu a întrebat:

Tocmai mi-am formatat hardu si mi-am bagat windows8. Dar problema e cu driverele. Stiu ca imi trebuie Nvidia Geforce 7100 GS dar nu stiu de unde sa o descarc. Dau funda pleasee

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu e activat windows-ul. -> Activeaza-l cu un loader ceva! Nu pot sa postez aici o chita pentru 8 dar lasa-mi un mesaj privat si poate te ajut acolo mai departe.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Windows 8 isi ia driverele singur din sistem! Vezi in update-urile obligatorii sau aici pentru Windows 8 pe 32 BIT:
http://www.nvidia.com/......river.html
Bafta!

| BdyBluu explică (pentru neluL):

Aha...mi so parut mie adica nu stiu unde amd at si am vazut ceva legat de drivere. Adica modelele si nu stiu ce. Crek le am. Sunetu merge si n-am nicio problema cu vederea..adica e ca si inainte

| neluL a răspuns (pentru BdyBluu):

Descarca si instaleaza driverul care ti l-am dat.E cel mai nou din 2013.

| BdyBluu explică (pentru neluL):

L-am folosit si inainte...si se face acolo se incarca si la sfarsit imi da o eroare. Nuj ce are

| neluL a răspuns (pentru BdyBluu):

Ce scrie in eroare? Vezi in Start ->All Programs ->Windows Update.

| BdyBluu explică (pentru neluL):

No am pornit iar ala sa fac poza sa vezi ce eroare arata..si a mers laughing Acum mai am o mica problema. Windowsu l-am activat cu un program piratat ..si imi scrie ca nu s-a activat. Da un prieten care mi l-a dat o zis ca e activat chiar daca nu scrie. Apai nu stiu ce sa cred

| neluL a răspuns (pentru BdyBluu):

Posteaza linkul de la poza aici sa vad si eu ce-ti apare.

| neluL a răspuns (pentru BdyBluu):

Nu e activat windows-ul. -> Activeaza-l cu un loader ceva! Nu pot sa postez aici o chita pentru 8 dar lasa-mi un mesaj privat si poate te ajut acolo mai departe.