| SanAndreasMegaFan a întrebat:

Daca instalez NVIDIA GeForce 8400M GS imi voi pierde datele si toate astea?

Răspuns Câştigător
| MrMaloneSV a răspuns:

Daca te referi la programul de instalare a placii video ..nu, nu vei pierde nimic din contra daca nu ai instalat programul dupa ca il vei instala iti vor merge mai bine jocurile si tot. Funda?

2 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Este un driver pnetru placa video.nu sterge nimica din calculator instalarea lui

| VladY2000 a răspuns:

Nu, driverul palacii video este doar un program, eu iti recomand sa nu instalezi toate programele de pe cd deoarece ocuma mult ram din calculator... mai ales antivirusul de pe cd (acela este trial). Instaleaza doar de ce ai nevoie. Stiu ca am aceeasi paca video. Sper ca te-am ajutat