| Waarior25 a întrebat:

Despre Metin2, Am vrut sa ma loghez azi pe contul meu pe site official Metin2ro
si am o problema, nu ma logheaza pe nici un cont (imi da salveaza parola) dar nu imi intra pe cont,,,, intru in joc nu merge itemshop thinking

Ce sa fac? straight face

Răspuns Câştigător
| rzvN3k a răspuns:

Scrie pe google proxy online pune siteul metinului si o sati mearga 100% happy

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pai tu ai primit un link de activare a contului daca da dai pe el il gasesti in email in inbox sau in spam iar daca nu ai cel mai mare ghinion si eu am patit n-ai ce face trebuie sa te acomodezi cu situatia.

| Sm0k3 a răspuns:

Aaa, pai asta e ceva temporar la pagina de mt2, c a e prea populata, dar daca nu merge schimbati parola, Si mie mi sa mai intamplat,,,, BAFTAA!

| Waarior25 explică:

Nu pot sa fac nimic la cont... doar sa intru in joc si atat... pe site nu pot