| zokhart a întrebat:

Doresc sa ma apuc de un server privat de metin2. M`am cam plictisit deocamdata, deoarece nu am gasit servere private frumoase.Deocamdata joc pe ro.Doresc un server PVM de preferat GERMAN, sa aiba bonusuri acceptabile, sa fie populat etc. FUNDA CINE DA CEL MAI BUN SERVER, si la restul un Multumesc!

3 răspunsuri:
| crystyano0 a răspuns:

Jaca metin2 Arena (sv de metin cu rate mici la care te chinui sa faci lv si bani nu ca altele) Til recomand

| zokhart explică:

Am jucat metin2Arena, e frumos, dar nu prea ma impac cu stafu, totusi va multumesc la aman2.ValMondial e dea dreptul, fara suparare, VARZA big grin iar serverele GM mode la fel. Multumesc inca o data