| AurelianStochițoiu97 a întrebat:

happy

Doresc să știu dacă pot juca GTA V pe laptop-ul Dell Inspiron 5559, Intel HD Graphics 520 - i5-6200U CPU, 4.00 GB RAM, 2.30 GHZ.

Vreau ca jocul să ruleze fără lag și să joc cu plăcere.

Dau FUNDA dacă primesc un răspuns corect și cu responsabilitate! Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| KarmaAkashi a răspuns:

Ar trebui sa fie ok, nu cred ca-ti va merge foarte fluent la high dar la mediu, ar trebui sa fie in regula, daca-l joci online atunci orice PC ai avea tot nu scapi de lag, pentru ca asa sunt jocurile online. Dar pe single-player ar trebui sa se miste fluent.