| Dydy200002 a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi achizitionez un laptop pentru a juca sims 4. Ceea ce imi doresc eu de la laptop este sa ruleze bine jocul, fara sa se blocheze, sa suporte toate dlc urile si sa descarc mods si cc uri. Am momentan 2 varinate de la Asus:
1. Laptop ASUS X515JA cu procesor Intel® Core™ i7-1065G7 pana la 3.90 GHz, 15.6", Full HD, IPS, 8GB, 512GB SSD, Intel® Iris® Plus Graphics, No OS, Slate Grey
2. Laptop ASUS X515EA cu procesor Intel® Core™ i7-1165G7, 15.6", Full HD, 8GB, 512GB SSD, Intel Iris Xᵉ Graphics, No OS, Slate Grey
Imi puteti spune care este mai bun pentru ceea ce imi doresc eu? Sau sa imi dati alte variante pana in 3500 lei.

Multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ambele sunt optime/recomandate pentru ceea ce vrei, decizia ține deja de gusturi. Ia-l pe cel mai arătos