| adybest15 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca acest laptop este destul de bun pentru a ma juca niste jocuri mai noi gen Crysis2 etc. http://www.evomag.ro/......63837.html

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E foarte bun la banii aia

| Dumnezău a răspuns:

Da,o sa-ti mearga si multe alte jocuri mai noi,ai o placa video foarte buna, GeForce GT-urile sunt foarte bine suportate de laptop-uri, plus ca ai si procesor i5.Chiar daca nu e de ultima generatie, adica i7 o sa-ti duca de-acum incolo jocuri cativa ani buni.Ai si 4 GB RAM, deci clar e un laptop foarte performant.Pace!