| loliu a întrebat:

Salut,dupa cum stiti nfs world nu mai este...stie cineva un site de unde l-as putea descarca(offline). Multumesc(funda)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WHeisenberg,ceea ce ai spus nu este adevarat.
In orice caz:

Chinul ca sa il poti seta sa joci single-player este un chin,dar in orice caz,eu am reusit sa il fac sa ma pot juca single-player, dar dupa cum am vazut cum este, am vazut ca nu s-a prea meritat chinul, IN ORICE CAZ, uite aici un tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=85MAqZUoee0
Tot ce vezi in videoul asta trebuie aplicat si va trebui sa te inregistrezi pe site-ul ala Elitepvpers. Este o durere mare, dar daca vrei, eu nu te opresc.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

NFS World era un joc online only asa ca nu te poti juca offline.