| SanduINFINITE a întrebat:

Salut e bun procesorul Intel Pentium G2030 pentru gta 5 sau gaming?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

S-ar putea sa-ti mearga GTA 5-ul, dar e cam la limita. Depinde si de celelalte piese happy

| SanduINFINITE explică (pentru AFR81):

Ram 4 Gb va merge

| SanduINFINITE explică (pentru AFR81):

Ram:4 Gb Sursa 220W Mai pe scurt e un Acer Aspire XC600 poti sa cauti pe net piesele si sa-mi zici daca va merge terog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gaming sa zicem ca e bun..Merge Far cry 4, GTA IV, poate si watch dogs pe low cu lag...De GTA V sincer nu stiu ce sa zic..mai mult depinde de placa ta video.S-ar putea sa mearga dar in maxim 20fps...

| SanduINFINITE explică (pentru anonim_4396):

Nvidia GT 620 e placa video va merge