| xXxRaduxXx a întrebat:

Era mai de mult un joc prin 2000-2003:
--erai tu cu un soldat care la "avatar" avea pe cap o caciula din aceea de blana
--- erau 2 timpuri de avioane si vreo 2-3 de tancuri pe care pe puteai conduce/pilota
--- o misiune era sa bombardezi un tren, un pod si vreo 2-3 vapoare
--- ultima misiune erai tu pe un portavion pe timp de noapte, ploua si tu trebuia sa stai la mitralierele de pe acel vapor si sa dobori toate avioanele ce se apropiau apoi da distrugi un "ZEPPELIN"
--- mai era o misiune in care erau niste inamini in costume din alcelea presurizate si te atacau cu ceva "gaz" verde...

1 răspuns:
| trol123 a răspuns:

Delta force > 1, 2? eu juca pe asta pe vremea ceea ...era superb :X :*