| GalaXy a întrebat:

Cine ma poate ajuta in legatura cu un joc? Acum 4-5 ani (poate chiar mai mult) era un joc cu avioane, elicoptere, tancuri...
deci erai intr-un desert (sau pe alta planeta) unde te atacau inamicii, si erau mari guri de aerisire, ca acelea de la rafinarii, pe care le distrugeau ei... puteai sa pleci prin desert, dupa fire de inalta tensiune.
In fine, aveai multe tipuri de avionae, elicoptere... Cine stie cum se numeste jocul dau

1 răspuns:
| Yamatooo a răspuns:

Cred ca e vorba de delta force.cauta toate versiunile.stiu ca o versiune asa incepea cu zici uh