| CristianPopovici a întrebat:

Salut.
Era un joc din copilarie de acum aproximativ 16-17 ani unde erau intrebari de cultura generala puse de un leu intr-un castel. Daca nimereai primeai bani si iti cumparai sabie si aveai un turneu unde trebuia sa te lupti. Mai stie cineva cum se numea? laughing M- e dor sa ma joc

Răspuns Câştigător
| vmorghulis a răspuns:

Jocul se numește "Trivia Quest" și a fost lansat în anul 2003. Este un joc video pentru PC și a fost dezvoltat de compania Hexacto Games.