| alexxi a întrebat:

Cum se numeste jocul ala de era un Sobolan si trebuia sa aduni bani si aveai o sabie sa te bati cu alti sobolani era un joc popular in copilarie. Multumesc big grin

1 răspuns:
| ekokizuk a răspuns:

Alex daca era cu o pisica te ajutam eu dar comentariul meu vad ca iti cam mananca subiectu ca tu ai sobolani si eu am motan. In fine daca vrei sa cauti jocu de care vruiam sa zic se numeste Claw e un joc de vreo cativa ani buni. are vreo 7-8 ani pe potin. Daca iti va place jocul sper sa te distrezi. Ciao