| MIhaitza81 a întrebat:

Este normal sa imi mearga samp-ul fara moduri fara nimic in sub 80fps pe urmatoarele componente pe Windows 10 Pro? (drivere updatate la zi) si nu am moduri, jocul este gol.
i5 7400 3. 5ghz Kaby Lake
ASUS NVIDIA GEFORCE GTX 1060 6GB
8GB RAM
1TB HDD

Mi se pare ca merge cam prost pentru componentele astea un joc din 2004.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

W10 ocupă o grămadă de resurse. Ai avut instalt W7 și să vezi cum merge?

| MihaiNicu23 a răspuns:

De la joc se intampla asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net FPS-Unlock.cs (iti trebuie modul cleo sa-l instalezi//oricum gasesti explicatiile pe forumuri) si vezi daca in setari ai frame limiter pe OFF si da-i la grafica pe low ca oricum nu e nici o diferenta.

| EusebiuPWN a răspuns:

E un joc vechi, compenentele de ultima generatie nu sunt optimizate pentru asa jocuri, posibil sa-ti mearga mult mai bine cu moduri medium/high PC.

Răspuns utilizator avertizat
| Afsdghvcs a răspuns:

Si mie imi face cam la fel si am pc-ul aproape ca al tau, iti dai seama de la o posta ca nu e de la pc, cel mai probabil de la joc, oricum daca iti merge in 50-60 fps e bine