| Mariusica_Marius_1995 a întrebat:

Este un site unde dai like si share la niste pagini de pe facebook si castigi cont minecraft premium. Stiti cumva cum se numeste? Dau funda. Fast!

Răspuns Câştigător
| Gabriel123Gabriel a răspuns:

Nu incerca ca e fake la majoritate, iti pierzi timpul. Si eu am incercat de mai multe ori si nu am primit nimic. Funda?

1 răspuns:
| Rauldenis a răspuns:

E cam fake, tu doar faci reclama, si ai sanse de 2 la 10000 sa castigi. Nu iti fa sperante aiurea, daca il vrei fa ce am facut si eu si cumpara-l