| xSkrillex a întrebat:

Este vreun hack de bonusuri pentru metine private? Daca este dau

7 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Da logic ca exista hack de bonusuri adica switch bot http://fisierulmeu.ro/29RIT4JD78SD/Switchbot-v3-0-rar.html

| xSkrillex explică (pentru νισяєℓ):

Viorel cum il fac sa mearga ca ii in alta limba si nu stiu cum functioneaza?

| νισяєℓ a răspuns (pentru xSkrillex):

Pai iti apare acolo sa schimbi limba si o poti da pe engleza.

| Cosminel25 a răspuns:

Salut baga add la mess loryalex13 si til dau functionabil auto inject cu cea mai mare placere Te salut!

| sunstyl3 a răspuns:

Ma bucur ca am gasit pe cineva interesat de hackuri Metin2:
La cate metinuri am jucat eu era si normal sa gasesc niste hackuri mai ales la cele private deoarece mereu un player era mai bun ca celalalt.
Exista mai multe serii de hackuri
Switchbot by Unpublished(cel mai bun dupa parerea mea, mai bun ca cel de Padmak)
Mai este si un hack prin py loader dar e mai mult de lucru la el si nu poate pune bonusuri 6/7 asa ca iti dau siteul la cel de Unpublished:http://uploaded.to/file/t5rqr7am.
Ma bucur ca ti-am fost de ajutor bft la bonusat:D

| xSkrillex explică (pentru sunstyl3):

Frate nu pot sa il downloadez fiindca da eroare!

| sunstyl3 a răspuns:

Skrillex,poate nu sti dar eu am jucat metine cu tinelaughing te recunosc dupa numelaughing de ex Metin2 Energy in fine nu vreau sa vb din astea daca tot nu ai inteles despre ce am vb iti dau idul meu de mess si contacteaza-ma si iti voi explica mai bine.:sunstyl3@yahoo.com