| anonim_4396 a întrebat:

Salut,eu am jucat tiimp de 6 luni pe un server de cs, acum 2 saptamani serverul a avut ceva probleme si a fost inchis o perioada insa acum merge dar eu nu ma pot conecta nici din consola nici sa il mai adaug la favorite,am incercat mai multe versiuni de cs dar fara niciun rezultat, ma puteti ajuta si sa imi spuneti ce sa fac pentru a putea intra iar pe server.multumesc

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Am descoperit problema, era de la netwinkingmultumesc

| LifeIsFun a răspuns:

Probabil au schimbat adresa serverul. Forum n-aveau? Baga ip'ul serverului lor pe google sau adresa.

| Niiiicu a răspuns (pentru LifeIsFun):

Am descoperit problema, era de la netwinkingmultumesc happy