| valentin123 a întrebat:

Eu joc foarte mult 4 story english am nevoie du un hac la level si de bani as fii foarte recunoscator daca vreti sa ma contactati bagati idul meu de mess theone.vali.Va rog!

Răspuns Câştigător
| sergiulik2000 a răspuns:

Iti trebuie bani...iti dau toti de pe conturile vechi

7 răspunsuri:
| valentin123 explică:

Da! Da vreau!

| sergiulik2000 a răspuns:

Vrei bani in joc?

| sergiulik2000 a răspuns:

Cat vrei? si ce nume ai la 4story?

| valentin123 explică (pentru sergiulik2000):

As vrea cam 30 de galbeni si 90 de arginti si 100 bronz.Si sa stii ca eu joc 4 story private dar daca vrei joc si normal si numele meu pe private este extreme321 sau estreme123.

| sergiulik2000 a răspuns (pentru valentin123):

Eu nu am galbeni.am avut 400 arg.da nu mai am nimic.in plus ce caracter ai?

| valentin123 explică (pentru sergiulik2000):

Am caracterul umblator nocturn si ma cheama ca s-a schimbat 4 story valentinake

| Serban2340 a răspuns:

Eu am unu' de lvl 80 are 90 aur si multe altele!
daca vrei sa cersesti vino la mine!laughinglaughinglaughing