| steaua1987 a întrebat:

Salut,eu joc LoL(League of Legends) si vreau sa stiu cum sa fac credite adica riot points.
Am facut level 5 la cont si doar 400 riot care mi le-a dat cand am facut lvl 3
Stiti cum sa fac credite repede?
Dau Fundoii

9 răspunsuri:
| adokdgaok a răspuns:

La lv 5 se da 400 si atat.

Le iei bagand bani in joc, bafta.

Eu am bagat 20de euro in elwinking Daca ai vreo intrebare da-mi pm.

Funda?

| xLuc1an a răspuns:

Fa-ti cont aici http://signup.leagueoflegends.com/? ref=53502a800a46f511973050!

iar cand ajungi la lvl 10 primesti 500riot points (RP) iar pentru fiecare level facut de la nivelul 10 in sus mai primesti 200 rp! Salut!

| RaDuCr123 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| Laurentiu_Laur_1995_W1cv a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| alexandrunum0 a răspuns:

Merge doar dac aiti faci cont nou aici http://signup.leagueoflegends.com/? ref=52da6155a0fe8841017413 si faci lvl 10 pe cont primesti 2k RP si campioni cu skin

| Alyn_Andrei_1991 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| maxitpu a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa cumperi Riot Points.Ai primit 400 cand ai facut lvl 3 ca la orice joc. Cu Riot Points poti cumpara campioni, skilluri pentru campioni sau boost. Funda?

| maxitpu a răspuns:

Ai primit 400 RIOT cand ai facut lvl 3 pentru ca la orice joc se dau la inceput puncte speciale. Eu stiu ca riot se cumpara. Cu RIOT poti cumpara campioni, skilluri pentru campioni si boost. Sper ca am fost de ajutor. Funda?

| Alexandru_Chebac_1996 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi aici...http://signup.leagueoflegends.com/?ref=53ae52648448f816482698 cand ai facut lvl 10.iti pune un set de intrebari iar in functie de cum raspunzi iti da mai multe RP.ms.funda?:D