| Binelu a întrebat:

Salut eu joc metin2united ca sa redeschis si e un server nou Omega si problema e ca ma socate din 10 in 10 sec. Pe toti ii scoate de fapt si cica ieri seara au rezolvat problema dar mie tot asa imi face? Daca joaca cineva sa-mi spuna si mie daca ii merge normal? UPDATE The error that caused players being disconnected from the server is solved.;-)

Răspuns Câştigător
| AlinTomi a răspuns:

Da si pe mine ma scoate dar nu stiu dc

3 răspunsuri:
| aLyNz0q0 a răspuns:

Metin2United.ro Exita https://metin2united.ro/

| aLyNz0q0 a răspuns:

Metin2United.com merge acum este Server exspansion Metin2United.ro>Romani Metin2United.com.pentru>portughezi metin2United.pl>polonezi Metin2United.org>Germani Metin2United.it>Italieni Metin2United.com Mentenata>Englezi Metin2United.dk>Danish 7servere in total toate merg conturile merg pe oricare Server Sa va Distratiwinking

| AlinTomi a răspuns:

Dc nu merge si zice ca s-a rezolvat problema dar tot ma scoate