| anonim_4396 a întrebat:

Eu joc minecraft si as vrea sa inregistrez ceva... cand joc normal am 180 - 220 FPS dar cand inregistrez scade instant la 20 FPS am incercat multe medote da nu a mers... am incercat sa filmez si cu FRAPS si cu BANDICAM si la fel merge.
Ce as putea sa fac sa inregistrez fara Lag si sa imi spuneti si un program de inregistrat bun!
Multumesc!

1 răspuns:
| Catalin_Pirvulescu_1997 a răspuns:

Nu stiu niciun program mai bun decat "fraps". E normal sa scada FPS-urile, in special daca ai un calculator mai slabut.