| Bucur_Razvan_1996 a întrebat:

Eu joc minecraft si caut o persoana fata/baiat de 14/13/12/11 ani care sa joace minecraft cu mine pe un sv si sa vb pe skipe

Răspuns Câştigător
| Danielo500 a răspuns:

Id skype : serioty12
Versiune minecraft 1.2.5
Linkul de unde l-am luat:
http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html

Sunt mai mult online dimineata.
P.S. Cum vrei sa facem serverul cu hamachi sau fara?

| Bucur_Razvan_1996 explică (pentru Danielo500):

Fara hamachi dar eu nu pot sa fac sv-ul pentru ca am 1 kb ram deci e ok daca il faci u!

6 răspunsuri:
| Danielo500 a răspuns:

Ip: 79.115.97.97
1.Sa ne alegem un moment cand sa intam online.
2. Momentan pentru server am harta asta dar pot sa o fac inapoi la loc.
http://www.youtube.com/watch?v=RUkIcZ_W_ZU
3. Ai microfon?
4. Am modul too many intems dar pot sa il tin inchis daca vrei?(Partea cea mai buna din el e ca pot sa fac oricand zi sau noapte)
5. Care sa fie numarul de playeri maxim?

| Danielo500 a răspuns:

Am uitat. Vrei pvp-ul activ?
Tu esti utilizatorul Shadow Boy? Daca da am incercat sa te sun, dar nu a mers.

| Bucur_Razvan_1996 explică (pentru Danielo500):

Eu sunt HugCreeper nu vreau pvp numarul de player 20 harta e buna! da am microfon!

| Danielo500 a răspuns (pentru Bucur_Razvan_1996):

Ok. Mai ramane sa ne alegem un moment cand sa fim online amandoi.
ATENTIE! Nu stiu de ce dar nu mai merge ip vechi. Uite-l pe cel functional.
ip:79.117.110.32

| Bucur_Razvan_1996 explică:

Daniel uite scuze ca nu-ti am rasp la intrebare mai devreme dar adauga-ma u pe skipe sunt wowmen36 Sunt ToxikSoft