| Karu a întrebat:

Eu si cu un prieten vrem sa jucam impreuna pe aceiasi lume si am facut un server( cu hamachi, numa cat sa pot juca eu si el) dar faza e ca atunci cand fac eu server-ul pot doar eu sa intru si cand il face el doar el poate sa intre

Ajutor plz!

2 răspunsuri:
| Freshy a răspuns:

Pai trebuie sa ii dai clientul cu hamachi sa instaleze hamachi, apoi dupa ce a instalat hamachi, poate intra si tu si el happy
funda?

| Karu explică (pentru Freshy):

Am facut tot el e conectat la mine si am facut toate setarile da nu ma lasa