| chiruav a întrebat:

Salut eu sunt ACID si am un server de minecraft si am nevoie de playeri IP 25.55.61.126. IP-ul este facut cu HAMACHI iar serverul este cu bukkit! Sper sa intrati! dau si OP!
CONTURI de logare hamachi :
1.ID: ataci_dna
parola: 123
2.ID: ataci_dna2
parola: 123
3.ID: ataci_dna3
parola: 123
4.ID: ataci_dna4
parola: 123

4 răspunsuri:
| GamerVlad a răspuns:

Salut Vreau sa stiu ce tip de mod este? Survival sau Creativ? Daca este survival intru dar daca nu pare rau.

| chiruav explică (pentru GamerVlad):

Pai cum doresti e suvival sau creative sunt doar 2-3 prieteni care au gm 1. Si cam atat! IP server 25.55.61.126

| GamerVlad a răspuns (pentru chiruav):

Daca ai vrea sa jucam survival si daca ai avea si skype... ar fi perfect!
Apropo ai modul pentru setarea casei?

| GamerVlad a răspuns:

Am intrat la tine in grup de Hamachi eu sunt VladHhHhH